Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6aFakultní škola Ostravské univerzity
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.

10. reprezentační ples gymnázia

10. reprezentační ples gymnázia

Vážení studenti, učitelé a přátelé školy,

srdečně Vás zveme na 10. reprezentační ples našeho gymnázia, který se letos uskuteční 7. března 2020 od 19.00!
Po ohromně úspěšném loňském ročníku se škola opět rozhodla zahrnout do příprav studenty, tentokrát ve spolupráci s Mgr. Markétou Skálovou. Ať už jste si tedy předešlý ročník nechali nebo nenechali ujít, letos rozhodně neváhejte!

Prodej vstupenek byl zahájen 20. ledna! Rezervovat si je můžete telefonicky na čísle 597 582 610, na e-mailu info@gvoz.cz nebo osobně na sekretariátu školy. Rezervované vstupenky je třeba zaplatit do týdne od rezervace, jinak se vrací zpět do prodeje.
Cena vstupenek byla tentokrát stanovena na 250 Kč. Žáci sext, septim a oktáv či jejich rodiče, kteří letos zaplatili příspěvek SRPŠ, mají jako vždy nárok na jeden lístek ve zvýhodněné ceně 150 Kč.

Platbu můžete vyřídit osobně na sekretariátu školy, nebo bankovním převodem:
      číslo účtu:  175325202
      kód banky: 0300
      variabilní symbol: obdržíte při rezervaci

Zaplacené vstupenky si můžete vyzvednout na sekretariátu, nebo přímo na místě konání akce.

!!! Vzhledem k naplněnosti velkého sálu prodáváme od pondělí 24. 2. vstupenky i do vedlejšího salonku !!! Rezervace přijímáme již nyní !!!

PLÁN SÁLU

A jaký je program?

Jako každý rok si i tentokrát budete moci užít vynikající živou hudbu, kterou zajistí kapela Tango hrající už 17 let vše od moderního až po starší repertoár, a to jak v oblasti swingu, rocku a diska, tak i na poli lidovek. Od půlnoci se na Vás pak bude těšit DJ MarkMauz. Chybět samozřejmě nesmí ani tombola, jejíž sponzory už postupně odhalujeme na naší facebookové události (odkaz níže), nebo také fotokoutek s možností odnést si vlastní vytištěnou fotografii. Celým večerem nás bude provázet duo složené z našeho tradičního moderátora PhDr. Václava Tabáška, jehož přednes netradičně obohatí studentka septimy A Pavla Chrobáková!
Letošní ročník je navíc speciálně zaměřený: čeká na Vás okouzlující večer tematicky uzpůsobený do stylu luxusních kasín, jaká nyní najdete nejen v Las Vegas! Nemusíte se však bát – jediným převlekem, který je třeba, jsou Vaše krásné šaty a obleky.

Pro veškeré další info se neváhejte obrátit na sekretariát či se podívat na naši facebookovou událost: https://www.facebook.com/events/539661696876192/

Těšíme se na Vás!

Organizační tým studentů septimy A a Mgr. Markéta Skálová

Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Programovali: SE-MO Data s.r.o.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace
Volgogradská 6a
700 30 Ostrava-Zábřeh
596 750 873