Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6aFakultní škola Ostravské univerzity
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.

Rodilí mluvčí na naší škole

Stejně jako vloni i letos jsme se zapojili do projektu Šablony pro SŠ a VOŠ II a díky tomu je na naší škole obohacena výuka cizích jazyků. Rodilé mluvčí spolupracují na přípravě vyučování s českými vyučujícími, do hodin vnášejí specifickou atmosféru, studentům přibližují svůj mateřský jazyk a kulturu země, ze které pocházejí, a hlavně se snaží studenty rozmluvit.  

Milí studenti, pokud byste měli jakýkoliv dotaz týkající se angličtiny, ruštiny či španělštiny, neváhejte a přijďte se našich zahraničních kolegyň zeptat. Rodilá mluvčí z USA učí každé úterý a o přestávkách ji najdete v kabinetě cizích jazyků v přízemí, rodilé mluvčí z Uruguaye a Ruska mají výuku ve středu a taktéž je najdete v kabinetech cizích jazyků v 2. patře a v přízemí.  

Mgr. Monika Číhalová

Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Programovali: SE-MO Data s.r.o.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace
Volgogradská 6a
700 30 Ostrava-Zábřeh
596 750 873