Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6aFakultní škola Ostravské univerzity
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.

SLAVÍME 60 LET ŠKOLY!

SLAVÍME 60 LET ŠKOLY!

Oslavy výročí proběhly důstojně a velkolepě. Obou částí programu, dopoledne ve škole i odpoledne v DK Akord, se zúčastnil velký počet hostů z řad bývalých zaměstnanců a absolventů gymnázia.

V rámci dopoledního programu měli absolventi možnost znovu zasednout do školních lavic. Některé učebny doslova praskaly ve švech, možnosti zažít hodinu se svým oblíbeným kantorem využila téměř stovka příchozích!
Někteří z absolventů se také zapsali k maturitní zkoušce po x letech. Všichni uspěli na výbornou! Zkušební komise byly předvedenými výkony absolventů mile překvapeny.

Ve štafetovém běhu na 60x400 m jsme zaběhli světový rekord! Závod jsme absolvovali v čase 1:22:19,93, tj. průměrný čas na jeden okruh 82,33 s.

Společenské setkání v DK Akord se neslo v příjemné atmosféře, v duchu setkání bývalých spolužáků a učitelů, vzpomínání na studentská léta a probírání všeho, co se od posledního setkání událo. K tomu všemu hrála ve velkém sále plesová hudba a cimbálová muzika, v klubu se o hudební produkci staral DJ a vystoupila studentská kapela Tři vykřičníky. Programem provázeli Václav Tabášek, pedagog školy, a absolventka Zuzana Holbeinová. Součástí programu byla vystoupení pěveckého sboru, taneční vystoupení a pomyslným zlatým hřebem programu byl křest almanachu školy a videoklipu k písni Splněný sen.

Všem, kteří se oslav zúčastnili, děkujeme za účast a za slova chvály. A ti, kteří se oslav z jakéhokoli důvodu nemohli zúčastnit, mohou atmosféru dne nasát alespoň z přiložených fotografií.

Oslavy 60 let ještě nekončí! Poslední akcí k připomenutí výročí bude tradiční vánoční koncert ve čtvrtek 21. prosince. Jste srdečně zváni!

 

Sponzorské dary

Nadále máte možnost podpořit nás zakoupením almanachu školyupomínkových předmětů, nebo poskytnutím finančního příspěvku na pokrytí nákladů spojených s pořádáním oslav. Postup při zaslání finančního příspěvku je velmi jednoduchý!

Stačí si stáhnout formulář darovací smlouvy, vyplnit v záhlaví identifikaci dárce, v čl. I. výši poskytnuté částky a ve spodní části datum (musí předcházet datu poskytnutí daru) a jméno dárce. Vyplněnou smlouvu pak odešlete v příloze e-mailu na: info@gvoz.cz.

Poté zašlete finanční částku na účet školy: 17039761/0100, var. symbol: 60, zpráva příjemci: jméno a příjmení (fyz. osoby), resp. (právnické osoby). Připomínáme, že dary od 2 000 Kč jsou odečitatelnou položkou daně z příjmu.

Děkujeme dárcům za poskytnuté příspěvky!

Seznam dárců: Martin Hlušek, ing. Tomáš Drobilík, Michal Roháč.

 

PORTÁL OSLAV VÝROČÍ 60 LET ŠKOLY

 

Fotogalerie z dopoledního programu

Fotografie

Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Programovali: SE-MO Data s.r.o.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace
Volgogradská 6a
700 30 Ostrava-Zábřeh
596 750 873