Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6aFakultní škola Ostravské univerzity
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.

Tereza Kurasová – želízko v ohni krajského kola Biologické olympiády

Biologie na naší škole zaznamenala letos veliký úspěch. Tereze Kurasové z tercie se v letošním 52. ročníku Biologické olympiády podařilo postoupit z třetího místa do krajského kola. To se uskuteční 17. května 2018 ve Středisku přírodovědců v Ostravě-Porubě. V okresním kole naši školu také reprezentovali Jan Křístek, který skončil 15., a Andrea Hrušková, ta obsadila 19. místo (oba taktéž z tercie). Asi slušnej oddíl!

Terce moc blahopřejeme, neboť olympiáda je vždy opravdu těžká a přináší s sebou mnoho stran literatury k nastudování. My jí budeme do dalšího kola držet všechny palce a ostatním účastníkům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

 

Mgr. Marcela Dudová

Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Programovali: SE-MO Data s.r.o.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace
Volgogradská 6a
700 30 Ostrava-Zábřeh
596 750 873