Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6aFakultní škola Ostravské univerzity
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.

Testování výsledků vzdělávání v oblasti dopravní výchovy

Naše škola byla zařazena do vzorku pro výběrové zjišťování výsledků vzdělávání v oblasti dopravní výchovy, které realizuje Česká školní inspekce. Testování proběhlo online formou v listopadu 2018, zúčastnilo se jej všech 30 žáků naší kvarty. Celkem bylo do testování zapojeno 4 215 žáků 9. ročníků ZŠ a odpovídajících tříd víceletých gymnázií z celé České republiky.

Celková průměrná úspěšnost žáků naší školy byla 70 %, což je o 9 % více než průměr za celou republiku.

Sedm žáků naší školy se svou úspěšností 80 % a více dostalo mezi 8 % nejúspěšnějších žáků z celého vzorku. Nejlépe si s úlohami v testu poradil Jan Ujházy (úspěšnost 86,15 %), pomyslnou stříbrnou medaili získal Jan Křístek (84,62 %), o 3. místo se podělili Daniel Chrenko s Tobiášem Skopalem a Terezou Válkovou (81,54 %). S 80% úspěšností test řešili Andrea Hrušková a Adam Mikoláš.

 

Mgr. Petr Říman

Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Programovali: SE-MO Data s.r.o.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace
Volgogradská 6a
700 30 Ostrava-Zábřeh
596 750 873