Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6aFakultní škola Ostravské univerzity
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.

Výsledky v soutěžích 2013/2014

Opavský ROBOCUP

- kategorie SŠ - 1.místo: D. Janiš (6.A)
Astronomická olympiáda - celorepublikové finále
- kategorie C-D - 4.místo: J. Mielec (5.B)
- kategorie G-H - 21.místo: O. Pasečný (2.A)
Pythagoriáda - okresní kolo
- kategorie Z6 - 1.místo: Z. Legerský (1.A)
- kategorie Z6 - 7.místo: J. Herec (1.A)
- kategorie Z8 - 1.místo: P. Kraus (3.A)
Matematická olympiáda - krajské kolo
- kategorie C - 2.místo: J. Mielec (5.B)
Fyzikální olympiáda - krajské kolo
- kategorie D - 2.místo: J. Mielec (5.B)
Chemická olympiáda - krajské kolo
- kategorie C - 12.místo: A. Maňásková (6.B) - úspěšný řešitel
Česká lingvistická olympiáda - národní kolo
- 36.místo: J. Mielec (5.B)
Soutěž v programování - krajské kolo
- kategorie - starší žáci - 2.místo: V. Lukáš (4.A)
- kategorie - mládež - 5.místo: P. Dostál (6.A)
- kategorie - aplikační SW 3.-4.místo: D. Neuwirth (4.A)
Astronomická olympiáda - krajské kolo
- kategorie G-H - 1.místo: O. Pasečný (2.A)
- kategorie E-F - 8.místo: R. Zajíček (4.B)
- kategorie C-D - 2.místo: J. Mielec (5.B)
Chemická olympiáda - krajské kolo
- kategorie D - 6.místo: S. Štiglerová (4.A)
- kategorie D - J. Hrubý (4.B) - úspěšný řešitel
Olympiáda v českém jazyce - krajské kolo
- kategorie SŠ - 12.místo: L. Hýlová (7.B)
Matematická olympiáda - krajské kolo
- kategorie Z9 - J. Hrubý (4.B) - úspěšný řešitel
recitační soutěž Wolkerův Prostějov - regionální kolo
3.místo: A. Borková (7.A) - postup do krajského kola
Soutěž v programování - okresní kolo
- kategorie - starší žáci - 1.místo: V. Lukáš (4.A)
- kategorie - mládež - 4.místo: P. Dostál (6.A)
- kategorie - aplikační SW - tvorba webových stránek 5.místo: V. Petřík (7.A)
- kategorie - aplikační SW - kancelářské aplikace 3.místo: D. Neuwirth (4.A)
Soutěž v jazyce španělském - krajské kolo
- kategorie II. - 4.místo: Z. Jurajdová (7.B)
- kategorie I. - 9.místo: J. Bogdanová (4.B)
Soutěž v jazyce francouzském - krajské kolo
- kategorie B2 - 6.místo: L. Hýlová (7.B)
Soutěž v jazyce anglickém - okresní kolo
- kategorie I.A - 2.místo: A. Nevrlý (2.A)
- kategorie II.B - 8.místo: V. Pavelková (3.B)
- kategorie III - 11.místo: F. Lapuník (6.B)
Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo
- kategorie I - 5.místo: T. Genserková (3.A)
- kategorie II - 2.místo: L. Hýlová (7.B) - postup do krajského kola
Soutěž v jazyce ruském - krajské kolo
- kategorie SŠ II - 4.místo: M.Němeček (7.A)
Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
více
Chemická olympiáda - národní kolo
- kategorie A - 24.místo: M.Belina (8.B) - úspěšný řešitel
Young Demosthenes - regionální kolo
- kategorie ZŠ I - 2.místo - J.Šnajdrová (1.A)
- kategorie ZŠ II - 4.místo - T.Genserková (3.A)
- kategorie SŠ - 2.místo - K. Kubíčková (6.A)
Matematická olympiáda - oblastní kolo
- kategorie C - 1. místo: J.Hertl, J.Mielec (oba 5.B) - postup do krajského kola
Matematická olympiáda - okresní kolo
- kategorie Z9 - J.Hrubý (4.B) - úspěšný řešitel - postup do krajského kola
Chemická olympiáda - krajské kolo
- kategorie A - 2.místo: M.Belina (8.B)
Mikulášský basketbalový turnaj žáků nižších gymnázií
- družstvo dívek - 1.místo
- družstvo chlapců - 3.místo
Školní kolo soutěže v řečnickém umění Mladý Demosthenes
více
Školní kolo konverzační soutěže v ruském jazyce
více
Školní kolo Astronomické olympiády
více
Školní kolo Bobříka informatiky
více
Výslovnostní soutěž Brich dir die Zunge nicht!
1. místo: E.Růčková, V.Molin, P.Kraus (3.A)
více
Soutěž mladých zoologů
- kategorie I - 1. místo: H.Dráždil, K.Horáková, M.Kundrát, A.Nevrlý, O.Pasečný (2.A) více
Krajské kolo Logické olympiády
- kategorie B - J.Hrubý (4.B)
- kategorie C - E.Uhliariková, M. Vrzala (8.A) M.Belina (8.B)
Dějepisná soutěž Šumná Ostrava
3.místo: J.Mielec (5.B)
Soutěž MF Náboj 2013 - regionální kolo
6. místo: V.Cuberek, P.Kraus, P.Slatinský, J.Vysloužil (3.A)
7. místo: M.Chmel, V.Jandásek, A.Jaskovič, D.Neuwirth (4.A) více
Středoškolský atletický pohár CORNY - městské kolo
- družstvo dívek - 3.místo
- družstvo chlapců - 4.místo
Nejúspěšnější žáci Moravskoslezského kraje 2012/2013
L. Ondráček (8.A)

Školní rok 2016/2017

Školní rok 2015/2016

Školní rok 2014/2015

Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a,
je příspěvkovou organizací zřizovanou
Moravskoslezským krajem.
Programovali: SE-MO Data s.r.o.
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace
Volgogradská 6a
700 30 Ostrava-Zábřeh
596 750 873