Proběhla předvánoční přespávačka 2023

V pátek 16. prosince otevřela naše škola své brány netradičnímu zážitku – školní přespávačce. Účastníci měli možnost strávit společně noc v prostorách školy, ve kterých si studenti v čele se Studentskou radou a sextou A připravili zajímavý a zábavný program s vánoční tematikou.

Celá akce byla zahájena v 17:30 proslovem pana ředitele, hlavního organizátora Mgr. Zadubana a předsedy Studentské rady Davida Procházky. V jednotlivých třídách probíhaly různé aktivity jako například hraní deskových her a promítání filmů. Studenti měli také možnost zúčastnit se šachového turnaje nebo vědomostních soutěží a vyhrát zajímavé ceny. V duchu vánočního období probíhalo například zdobení perníčků nebo tržiště radosti, kde studenti mohli přinést věci, které nepotřebují, a darovat je někomu jinému.

Jednu z nejdůležitějších částí večera představovaly studentské stánky, kde si účastníci mohli připravit různé produkty k prodeji. Nabídka byla opravdu pestrá a originální. Někteří vsadili na klasiku a připravili stánky se sladkostmi a cukrovím, jiní se rozhodli prezentovat vlastnoručně vyrobenou bižuterii. Výdělek studenti věnovali mobilnímu hospici Ondrášek, s kterým naše škola letos spolupracuje.

Celý večer završila diskotéka, a i přes to, že se jistě nikomu nechtělo jít spát, na odpočinek myslel organizační tým také. Celé patro bylo vyhrazeno pro studenty, kteří si přáli strávit noc ve škole, a poskytovalo dostatek místa pro všechny zúčastněné. Celkově přespávačka sklidila velký úspěch a všichni doufáme, že pro nás Studentská rada někdy v budoucnu připraví další podobné akce.

Ještě jednou velký dík všem organizátorům a také všem zúčastněným studentům za zdárný průběh akce!