Tour de App: Soutěž, která nás jako tým posunula dál

Tuto soutěž jsme využili jako příležitost, jak zlepšit naše dovednosti v oblasti vývoje aplikací, ale také se naučit, jak co nejefektivněji pracovat jako tým.

Tour de App se skládala ze tří kol, během kterých jsme měli možnost pracovat na jednom projektu. Zadání bylo přesné a realistické, což nám umožnilo získat zkušenosti s celým procesem vývoje aplikace od návrhu až po testování.

Největší výzvou pro nás bylo Soutěžní kolo, kdy jsme museli komunikovat se svým klientem a přizpůsobit naši aplikaci jeho potřebám. Toto kolo nás naučilo důležité dovednosti týmové spolupráce a komunikace s klientem.

Grandfinále, které se konalo na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity, bylo pro nás skvělou motivací a inspirací. Setkali jsme se s dalšími nadšenci v oboru a měli možnost prezentovat naši aplikaci a získat zpětnou vazbu.

Celkově nás účast v soutěži Tour de App velmi posunula dál. Naučili jsme se, jak co nejefektivněji pracovat jako tým a co příště udělat lépe. Tuto zkušenost si budeme pamatovat a využijeme ji při našich budoucích projektech. Děkujeme za tuto skvělou příležitost!

Tadeáš Těhan & Ondřej Skála, kvinta A