Vánoční přespávačka

Vánoce jsou již za dveřmi a většina z nás je už naladěna na tu pravou vánoční atmosféru. I naše škola tomu každý rok přispívá, například tradičním koncertem Pátečníků nebo vánočním streetballovým turnajem. Studentská rada našeho gymnázia se ale rozhodla tuto atmosféru dostat na jinou úroveň a dát prostor studentům užít si Vánoce i se svými spolužáky přímo ve škole!

Přespávačka se bude konat od pátečního večera 15. 12. do soboty 16. 12. přímo v areálu školy. Vstupní poplatek je 40 Kč, výdělek ale poputuje mobilnímu hospici Ondrášek, se kterým naše škola letos spolupracuje, takže účastí na akci uděláte dobrý skutek.

Celá akce začne v 17:00 úvodním slovem pana ředitele a organizátorů ze SRGV v tělocvičně a poté už bude na vás, jaký program si zvolíte. V tělocvičně se můžete těšit na přehlídku vánočních kostýmů, vědomostní soutěž a v noci na diskotéku.

V rámci už zmíněné spolupráce s Ondráškem bude v U1A probíhat Vánoční tržiště radosti, které funguje na bázi „swapu”. Přinesete věc, kterou nepotřebujete, a darujete ji někomu, kdo si ji po vás vybere a využije ji. Vstupné na tuto akci činí 20 Kč a taktéž poputuje Ondráškovi.

V různých třídách bude na výběr z deskových her, šachového turnaje, filmů a dalších aktivit. K dispozici budou samozřejmě i volné třídy bez programu a venku si pro nás Astronomický kroužek připraví pozorování noční oblohy. Po desáté večer se půjde spát do vrchního patra, které do té doby bude nepřístupné. Každý si bude muset vzít vlastní věci na spaní, takže doporučujeme něco hodně teplého.

Jídlo a pití si každý přinese sám, nebude povoleno odcházet ven a pak se zas vracet, jelikož půjde o školní akci a učitelé budou mít nad studenty dohled. Bude ale možné si ve vestibulu školy po vyplnění tohoto formuláře otevřít malý stánek s cukrovím nebo jiným menším občerstvením.

Pozor! Počet míst je z kapacitních důvodů omezen, takže vyplňte přihlášku a doneste ji Mgr. Zadubanovi co nejdříve. Berte na vědomí i to, že se bude jednat o školní akci, a tudíž bude platit i školní řád. To znamená, že je nezbytné ho dodržovat a myslet na něj.

Budeme se na Vás těšit a moc rádi Vás na akci uvidíme!

Vaše SRGV