Bankéři do škol

V dnešní digitální době je kyberbezpečnost klíčovým tématem, a proto není divu, že studenty nejvíce zaujaly informace a zkušenosti expertů právě z této oblasti. Odborníci sdíleli tipy a triky na bezpečné používání internetu, varovali před podvody a naučili studenty rozpoznávat potenciální hrozby online prostředí. Tato část besedy byla interaktivní a zaměřená na praktické dovednosti, které studenti mohou ihned aplikovat ve svém každodenním životě.

Studenti se do besed zapojili s nadšením a množstvím otázek. Odborníci odpovídali na všechny dotazy, ať už se týkaly spoření, investic, kryptoměn, nebo konkrétních případů kybernetických hrozeb.

„Bankéři do škol“ nejenže studentům otevřeli dveře do světa financí a kyberbezpečnosti, ale také jim poskytli možnost osobního setkání s lidmi, kteří mají bohaté zkušenosti z praxe. Děkujeme České bankovní asociaci za tuto akci, která nejenže podporuje finanční gramotnost mladé generace, ale také zvyšuje povědomí o důležitosti kyberbezpečnosti v digitálním věku.

Mgr. Markéta Skálová