Reprezentační ples 2023

Vážení studenti sext, septim a oktáv, profesoři, rodiče a přátelé gymnázia,

srdečně si Vás dovolujeme pozvat na Reprezentační ples školy, který pořádá SRPŠ 25. února v prostorách Domu kultury Akord v Ostravě-Zábřehu. Program plesu začíná v 19.00 hodin, příchod hostů do sálu bude možný už půl hodiny před jeho začátkem, abychom zamezili případným odbavovacím nesnázím v šatnách.

K tanci a poslechu bude hrát kapela TANGO, později k půlnoci je připravena DJ session. Těšit se můžete na bohatý společenský program a samozřejmě nesmí chybět váš oblíbený charizmatický moderátor. Během večera bude k vidění několik tanečních vystoupení, vyvrcholením programu bude soutěž s překvapením o zajímavé ceny, mezi jejíž hlavní sponzory patří například Taneční škola Chlopčík či městský obvod Ostrava-Jih.

Od úterý 20. prosince 2022 zahajujeme předprodej vstupenek, které lze zakoupit prostřednictvím sekretariátu školy. Cena za vstupenku je 250,- Kč, plátci příspěvku SRPŠ mají nárok na 1 vstupenku se slevou 40 %.

Vstupenky můžete rezervovat osobně na sekretariátu školy, telefonicky (597 582 610) nebo e-mailem (info@gvoz.cz). Plán obsazenosti sálu a volných vstupenek je denně aktualizován:

PLÁN MÍST

Máme téměř vyprodáno. Ale nic není ztraceno.
Budete mít možnost zakoupit si vstup i na místě, ovšem bez nároku na místo k sezení.

Vaše rezervace je platná 7 dní. Pokud rezervaci v dané lhůtě neuhradíte, vracíme vstupenky zpět do prodeje. Vstupenky lze zaplatit v hotovosti do pokladny školy nebo bezhotovostním převodem.

Platební údaje:
číslo účtu:     175325202
kód banky:     0300
var. symbol:     obdržíte při rezervaci
Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení, na které jsou vstupenky rezervovány.

O přijetí platby budete informováni. Zaplacené vstupenky lze vyzvednout osobně na sekretariátu školy, nebo si je můžete nechat odložit na jméno a vyzvednout si je až na místě konání akce.

septima B (organizátoři plesu)

 

P.S. Chceme udělat vlastní výběr písní, které by podlé Vás měly zaznít v průběhu večera, během hudební produkce i následné volné zábavy, aby byl ples originální a každý si přišel na své. Za tímto účelem jsme připravili dotazník, do kterého můžete napsat vaše oblíbené písně, které by podle Vás měly zaznít:

https://forms.gle/G4hfrPnwbwnYcUMw6