Zlepši si techniku

Letos, kvůli impulzu z covidových let, se soutěž konala nejen prezenčně přímo na VŠB, ale i distančně ve formě zasílání videí, a díky tomuto zjednodušení účasti jsme měli tu čest se utkat s celkem 63 soutěžícími z 9 základních a středních škol.

Úspěch sklidili Ondřej Skála a Tadeáš Těhan z 4. A v kategorii jednotlivci základní školy, a to nejen distančně, kde obsadili první dvě místa, ale i prezenčně, kde získali cenu poroty za technickou všestrannost. V prezenční části ale nesklízeli jen oni – Daniel Lukas, také z 4. A, obsadil druhé místo v této kategorii po zadýmení venkovních prostor VŠB se svým pokusem s dýmovnicí.

Dařilo se ale také Ondřeji Bartošovi a Filipu Dylovi z 4. B, kteří si připsali druhé místo v kategorii týmů. S klidem tedy můžeme říct, že jsme ve všech kategoriích, kde jsme měli reprezentanty, porazili třeba Wichterlovo gymnázium.

Soutěžní videa a další informace jsou dostupné na webu Zlepši si techniku: https://www.zlepsisitechniku.vsb.cz/soutez-zlepsi-si-techniku-2022-vysledky/

 

Matěj Hošek, kvarta A